06 marca 2020 18:16 | Aktualności

Reading is magic!

Miło nam poinformować, iż Pani Agnieszka Osińska-Szpur została zwyciężczynią konkursu pod hasłem: "Reading is magic" zorganizowanego dla nauczycieli języka angielskiego szkół podstawowych przez grupę Pearson.

Zadanie konkursowe polegało na opisaniu ulubionego sposobu na wykorzystanie lektur uproszczonych Pearson English Graded Readers w pracy z najmłodszymi uczniami w klasach 1-3.

Odpowiedź Pani Agnieszki Osińskiej-Szpur uznano za najciekawszą (połączenie wiedzy metodycznej z wykorzystaniem innowacyjnych elementów sensoplastyki) i w dniu 3.03.2020 r. podczas konferencji dla anglistów, która odbyła się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 im. Aliny i Czesława Centkiewiczów, wręczono jej nagrodę - bajkowy zestaw książek Disneya oraz plecak.

Gratulujemy!