19 listopada 2019 17:56 | Aktualności

Marcin Kozioł- znany autor książek dla dzieci i młodzieży, odwiedził naszych uczniów

Marcin Kozioł, autor m.in. „Skrzyni Władcy Piorunów”, odwiedził w piątek, 8 listopada uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5. W spotkaniu wzięły udział klasy 5 a oraz 6 a, 6 b, 6 c, 6 d i 6 e. Pisarz nie tylko opowiedział o swojej twórczości, ale także przygotował dla dzieci eksperymenty naukowe, tematyką nawiązujące do treści lektury. Młodzi miłośnicy literatury mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z zaproszonym gościem i uzupełnić swój księgozbiór o publikacje, które wyszły spod jego pióra. Był też czas na pytania od publiczności i na rozdawanie autografów. Oby więcej takich lekcji języka polskiego!